Drevené motýliky

drevené motýliky americký orech

Americký orech

Exotické drevo Americký orech je drevina s nádhernou kontúrou a výrazne hnedým jadrom. Pochádza zo Severnej Ameriky. Symbolizuje mužov, ktorí sú v spoločnosti sami sebou a neboja sa prejaviť svoju jedinečnú osobnosť.

 

drevené motýliky bangkirai

Bangkirai

Exotické drevo Bangkirai je súčasťou elegantných doplnkov, ktoré vytvárajú v spoločnosti znamenitý dojem. Jeho pôvod siahajúci do Indonézie prináša výnimočné vlastnosti tkvejúce v pevnej odolnosti a trvácnosti, ktorým porozumie každý vytrvalý muž.

drevené motýliky wenge

Wenge

Drevený motýlik vyrobený z exotického dreva Wenge patrí k najatraktívnejším motýlikom vôbec. Je venovaný mužom, ktorí privítajú zmeny, sú vytrvalí, odolní a neboja sa prejaviť svoj názor. Sú to proste muži s veľkým M! Netreba zabudnúť, že Wenge pochádzajúce z Afriky, sa radí k najhodnotnejším drevinám a aj preto tento motýlik v spoločnosti zažiari a ukáže vašu výnimočnosť!

drevené motýliky merbau

Merbau

Merbau v sebe nesie jedinečnosť vďaka svojej zaujímavej červenohnedej farbe a pôvodu, ktorý siaha až na prímorský štát Papua-Nová Guinea, nachádzajúci sa vo vzdialenej Oceánii. Okrem toho sa vyznačuje pevnosťou. Preto je určené mužom, ktorí stoja nohami pevne na zemi a vedia svojej polovičke a okoliu ponúknuť pevné zázemie.

drevené motýliky meranti

Meranti

Meranti je špecifické tropické drevo, ktorého pôvod siaha až do ďalekej Malajzie. Oslovuje všetkých mužov, ktorí hľadia k novým a neprebádaným oblastiam. Nosením doplnkov Meranti vysielate okoliu jednoznačný odkaz, že sa nebojíte nových výziev a radi posúvate svoje limity na maximum. Atraktívny vzhľad a nenápadná elegancia tiež lahodí oku nežného pohlavia.

Nastavenia
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.