Katalógové číslo: 01-01-08-0008.

Motýlik Bangkirai sivý

49.00

S elegantným motýlikom Bangkirai sa stotožnia práve vyhľadávači výziev a cieľavedomí bojovníci. Tí dokonale porozumejú posolstvu, ktoré v sebe drevo Bangkirai prináša. Pevnosť, sila a vytrvalosť je to, čo vás spája. Ak aj vy za sebou zanechávate prácu, ktorá po sebe nesie stopy poctivej driny, nebojíte sa kráčať svojou cestou a byť jedinečný, s motýlikom Bangkirai máte niečo spoločné.

 

 

 

Doprava zadarmo

Kým pohodlne spíte, my vám motýlik bezplatne a rýchlo doručíme napríklad aj priamo domov

Elegantná krabička

Dostanete ho v elegantnej a krásnej, ručne vyrábanej krabičke. Vhodnej napríklad na odkladanie motýlika.

Unikátna práca

Každý drevený motýlik je jedinečný od samotného vlastného návrhu až po poctivú ručnú prácu

Podporte dobrú vec

Spoločenská zodpovednosť má u nás prioritu. Podporte spolu s nami vybrané občianské združenie alebo útulok

exotické drevo bangkirai

Exotické drevo Bangkirai

Exotické drevo Bangkirai pochádza z ďalekých krajín. Vyskytuje sa predovšetkým v juhovýchodnej Ázii, v rozsiahlych a starých lesoch Malajzie a Indonézie. Jeho výnimočné vlastnosti tkvejú v pevnej odolnosti a trvácnosti, ktorým porozumie každý vytrvalý muž.

pánsky drevený motýlik

Pre mužov, ktorí vedia čo chcú

Výnimočné vlastnosti tohto dreva ako sú pevnosť a odolnosť predurčujú tento motýlik pre mužov, ktorí sú cieľavedomí, vytrvalí každý deň a vynakladajú úsilie na to, aby dosiahli v svoje ciele. Na vašom krku bude tento motýlik v spoločnosti ukazovať výnimočnosť a to, že sa nebojíte kráčať svojou cestou.

pánsky drevený motýlik
Spoločenská zodpovednosť

Zodpovedne zveľaďujeme čo sme dostali

Uvedomujeme si dôležitosť života v súlade s prírodou. Zároveň si vážime všetky prírodné zdroje, najmä vodu a s ňou súvisiace stromy. Preto sme sa rozhodli opätovne vrátiť a zveľaďovať to, čo sme z prírody získali a dobrovoľne podporujeme neziskové združenia v tejto oblasti.