Drevené opasky

drevená pracka americký orech

Americký orech

Exotické drevo Americký orech je drevina s nádhernou kontúrou a výrazne hnedým jadrom. Pochádza so Severnej Ameriky. Symbolizuje mužov, ktorí sú v spoločnosti sami sebou a neboja sa prejaviť svoju jedinečnú osobnosť.

drevená pracka bangkirai

Bangkirai

Exotické drevo Bangkirai je súčasťou elegantných doplnkov, ktoré vytvárajú v spoločnosti znamenitý dojem. Jej pôvod siahajúci do Indonézie prináša výnimočné vlastnosti tkvejúce v pevnej odolnosti a trvácnosti, ktorým porozumie každý vytrvalý muž.

drevená pracka wenge

Wenge

Drevený opasok vyrobený z exotického dreva Wenge patrí k najatraktívnejším opaskom vôbec. Je venovaný mužom, ktorí privítajú zmeny, sú vytrvalí, odolní, a neboja sa prejaviť svoj názor. Sú to proste muži s veľkým M! Netreba zabudnúť, že Wenge, pochádzajúce z Afriky sa radí k najhodnotnejším drevinám a aj preto tento opasok v spoločnosti zažiari a ukáže vašu výnimočnosť!

drevená pracka merbau

Merbau

Merbau v sebe nesie jedinečnosť, vďaka svojej zaujímavej červenohnedej farbe a pôvodu, ktorý siaha až na prímorský štát Papua-Nová Guinea, nachádzajúci sa vo vzdialenej Oceánii. Okrem toho sa vyznačuje pevnosťou. Preto je určené mužom, ktorí stoja nohami pevne na zemi a vedia svojej polovičke a okoliu ponúknuť pevné zázemie.

drevená pracka meranti

Meranti

Meranti je špecifické tropické drevo, ktorého pôvod siaha až do ďalekej Malajzie. Oslovuje všetkých mužov, ktorí hľadia k novým a neprebádaným oblastiam. Nosením doplnkov Meranti vysielate okoliu jednoznačný odkaz, že sa nebojíte nových výziev a radi posúvate svoje limity na maximum. Atraktívny vzhľad a nenápadná elegancia tiež lahodí oku nežného pohlavia.

Nastavenia
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.